BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Narkotikai, jų rūšys ir aprašymai.

Narkotikai

 

Žodis narkomanija (graikiškai narke – sukaustymas ir manija), liga pasireiškianti nenugalimu traukimu prie narkotikų (pvz. morfino), didelėse dozėse narkotikai sukelia apkurtimą, apakimą, arba narkotinį miegą. Dažnas narkotinių medžiagų vartojimas sukelia priklausomybę ir pastovų dozės didinimą. Susilaikymą nuo narkotikų vartojimo lydi Abstinencijos sindromas. Taip pat reguliarus narkotikų vartojimas naikina vidaus organus, gali prasidėti įvairios haliucinacijos, bei psichiologinės traumos.

Narkotikai (graikiškai narkotikos – vedantys prie sukaustymo) būna dviejų tipų: natūralūs arba sintetiniai, jų nelegalus gaminimas, įsigijimas, laikymas, pervežimas, pardavimas yra baudžiami LR Baudžiamojo Kodekso straipsniais.

 

Narkotikų rūšys:

 

Marihuana, Hašišas, LSD, LSD-25, STP, Meskalinas, DMT, įvairūs amfetaminai, Kokainas, Herojinas, Ekstazi ir kt.

 

Marihuana (Žolė) 

Marihuana yra „lengvas“ augalinės kilmės narkotikas. Jis yra gaminamas iš kanapių. Kanapių veislės yra labai įvairios: „Akapulko auksas“ , „Panamos raudonoji “ ir kt. Geriausia marihuana auga Meksikoje bei Vietname. Geriausiai kanapės auga kanalizacijose ir jų stiebai ten siekia nuo 3,65m. iki 4,57m.

 

Hašišas (Hašas)

Hašišas yra gaminamas iš marihuanos, bet yra dozuojamas nedideliais kubeliais. Hašišą dažniausiai rūko nedidelėse pypkėse arba maišo su tabaku. Tai yra pavojingas ir gana brangus narkotikas.

Gavimo procesas yra ganėtinai paprastas ir įdomus. Pradžiai reikės maždaug kilogramo žolės. Reikia ją prasėti, išimti nereikalingus pašalinius daiktus, sėklas. Kai prasėjome kilogramą jį reikia patalpinti į didelį indą ir užpilti jį maždaug 6l mažos kokybės spirito. Tada reikia virti 3 valandas. Geriau tam reikalui naudoti elektrinę krosnelę, nes spiritas yra labai lengvai užsideganti medžiaga, kurios tikrai nevertėtų kaitinti atviroje ugnyje. Po kaitinimo skystį išpilti į atskirą butelį su etikete „N1“.

            Likusią košelę kaitinti dar 3 valandas su nauju spiritu. Tada du kartus atlikti tą patį tik su vandeniu ir vandenį nupilti į butelį N2.

            Dabar reikia sumažinti tirpalų tūrį, juos pavirinus atskiruose puoduose iki tol kol jie pasidarys tiršti. Kai abu tirpalai sutirštės reikia supilti juos kartu ir dar pavirinti. Tirpalas turėtų virsti dar tirštesniu. Dabar reikia pakaitinti puodelį skipidaro ir supilti jį tirpalus. Tada pridėti 2 uncijas pušies smalos ir šildyti dar 10min. Ant nedidelės ugnies. Dabar viską kas gavosi reikia sudėti ant kepimo formos. Ir kepti 15min 350C temperatūroje. Po šių manipuliacijų turėtų gautis nuostabus hašišas.

 

LSD, LSD-25 (Gliukas, rūgštis)

            Iš visų narkotikų esančių dabartinėje juodojoje rinkoje, LSD yra pats keisčiausias ir paslaptingiausias. Tai vienas naujausių ir pats pagrindinis narkotikas, atkeliavęs pas mus iš psichotropinės subkultūros. Dž. Hakslis darė eksperimentus su meskalinu gerokai prieš tai kai psichotropinės medžiagos išplito rinkoje, tačiau šie eksperimentai turėjo visiškai kitus tikslus, nei pasaulinis narkotikų vartojimas mūsų laikais. Greičiausiai pagrindinis psichotropinių medžiagų kultūros įkūrėjas yra Antoninas Artaudas, kuris vykdė eksperimentus su pejotu ant savęs. Tai vyko Meksikoje. Nors Hakslis vykdė eksperimentus savo laboratorijoje, A. Artaudas padarė tuos eksperimentus savo gyvenimo dalimi. Dalimi savęs. Susipažinęs su pejotu jis pasikeitė. Bet ar tai buvo blogai? Purvini marškiniai irgi pasikeis jei išplausi. Dėl šio pasikeitimo Artaudas sugebėjo pasiekti ir suprasti kito lygmens idėjas ir pasaulėžiūrą. Artaudas gavo tiesą eidamas savu keliu, ieškodamas savos tiesos ir savo kategorijų struktūros.

 

Koma po elektrošoko truko 15min. Po pusvalandžio pacientas ėmė kvėpuoti. Gydytojų nuostabai jis liko gyvas.

 

LSD niekuomet nesukelia beprotystės – jis neturi tokios galios. Tik žmogus gali rinktis tarp proto ir beprotystės. LSD leidžia pažvelgti į visas vertybes iš šalies, pamatyti savo, kitų blogąsias ir gerąsias puses. LSD negali jus patraukti iki beprotystės, bet negali ir pakelti jūsų savigarbos ir jūsų požiūrio į save. LSD nėra religija ir nieko ten nėra dieviško. Tikra religija – tai kasdienis gyvenimas. LSD – yra nedaugiau kaip mediumas atskleisti visas egzistencijos tiesas.

 

Dozavimas priklauso nuo narkotikų tipo ir vartojimo būdo. Dažniausiai užtenka 300-500 mikrogramų. Tokios dozės pilnai užteks 5-8 valandoms skrydžio. 1500-2000 jau per daug. Po tokios dozės galima ir neatsimerkti.

 

Šiais laikais dažnai aptariamas klausimas kaip padėti žmogui kuris veikiant LSD pateko į nekontroliuojamą panikos būseną. Tai tikrai sunkus klausimas į kurį vienareikšmio atsakymo nėra. Kalbama, kad naudojant trankvilizatorius, tozainą, galima apraminti žmogų, bet reikia būti atsargiam, nes narkotikai reaguoja su trankvilizatoriais. Kiti siūlo prieš vartojimą sukurti malonią ir jaukią atmosferą. Jokiu būdu NEGALIMA talpinti žmogaus į ligoninę veikiant LSD, nebent tai būtų visiškai nekontroliuojama panika. Tik jauki atmosfera gali padėti žmogui blogai panaudojusiam LSD. Aiškinkite jam, kad viskas netikra, kad jis yra veikiamas LSD.

 

Meskalinas

Meskalinas yra panašus į LSD, bet gaunamas iš nedidelio kaktuso. Tai milžiniško stiprumo vaistas. Jį vartojant visi žmogaus pojūčiai išskyrus regėjimą laikinai sustiprėja. Laiko ir erdvės pojūtis dingsta. Daiktai gali atrodyti tarsi plaukiojantys skystyje, žmogus gali išsigąsti pats savęs, kadangi baimės ir pavojaus pojūčiai sustiprėja dėl neįprastos daiktų spalvos. Palyginus meskaliną su LSD jo poveikis 5000 kartų stipresnis vartojant tą patį kiekį. Normali dozė skaitosi 300-800mg. Mažiausias perdozavimas sukelia stiprų apsinuodijimą.

 

DMT

DMT yra pusiau sintetinis preparatas gaminamas iš dimeltriptomino ir psilocino. Šis narkotikas yra rūkomas ir jo efektas gali praeiti po 2-3min., bet poveikis tęsis dar 30-40min. Prieš rūkant susukamas į petražolių lapus. Panašūs į DMT narkotikai yra DET ir DPT.

 

Amfetaminai (SPEED, Ekstazi)

Amfetaminams priskiriami narkotikai stimuliuojantys centrinę nervų sistemą. Prie amfetaminų  nepriprantama, bet tolimesnis šių narkotikų vartojimas reikalauja vis didesnės ir didesnės dozės. Reikalai su jais (o ypač su metafetaminu) gali baigtis blogiau nei su heroinu. Amfetaminas taip pat yra vaistas nuo antsvorio tai, kad amerikiečiams narkomanams jo gauti nėra taip jau sunku. RŪŠYS:

Benzedrinas :

            Lengva rožinė ta****ė širdutės forma arba balta 10mg. Ta****ė su įpjova per vidurį. Kartais galima rasti ir po 15mg.

Bifetaminas:

            Įpakuotas kapsulėmis po 12mg su juodu viršum ir balta apačia. Kapsulės po 20mg visos juodos, o 17mg – visiškai  baltos. Dažniausiai ant jų yra užrašas „RJD“ arba „RJS“.

Desbutalas: 5mg kietos medžiagos žaliose kapsulėse, 10mg rožinėse arba žydros spalvos ta****ėse. Rekomenduojama dozė viena 5mg kapsulė 2-3 kartus per dieną.

Deksamilas:

            Deksamilas sudarytas iš amfetamino ir barbituratų, kad galėtų kompnsuoti amfetamino veikimą (t.y. nervingumą).

Mefedrinas:

            Baltos ta****ės po 5mg. Arba baltos spalvos milteliai dažniausiai maišyti su kažkuo (cukraus pudra t.t.)

 

Barbituratai

Barbituratų poveikis yra visiškai priešingas amfetaminų poveikiui: jie nuramina centrinę nervų sistemą. Mažomis dozėmis jie veikia kaip trankvilizatoriai, o didelėmis kaip migdomieji. Miegas sukeltas šių preparatų yra nesveikas miegas, nes vaistai panaikina visus normalaus miego metu vykstančius procesus.

            Ilgalaikis vartojimas šių migdomųjų priveda iki visiškos psichologinės beprotystės todėl, kad sąmonei nėra kaip save realizuoti. „Barbituratų vartotojas sukelia atstumiantį jausmą. Jis neturi koordinacijos, jis svyruoja ir krenta nuo kėdžių bare, užmiega vidury pokalbio, maistas krenta iš burnos…“

Rūšys:

Liuminalas: mirtina dozė 800-1000mg. Liuminalas – stiprus barbituratas ilgalaikiam poveikiui pasiekti. Parduodamas ta****ėmis po 16/32/100mg

Amutalalas: Taip pat stiprus ilgalaikio poveikio barbituratas. Parduodamas ta****ėse po 15mg.

Sekonalas: Greičiausiai, sekonalas – vienas populiaresnių barbituratų juodojoje rinkoje. Jis žinomas „Raudonojo velnio“, „Raudonojo Paukščio“ ir kitais pavadinimais. Parduodamas po 32mg, mirtina dozė – 150mg

Libriumas: - silpnas trankvilizatorius, rekomenduojama dozė sudaro 5-15mg 3-4 kartus į dieną. Tai yra vaistas, kurį vakaruose gydytojai išrašo sergantiems nemiga ir pan. Ant jo galima rasti „Roche-5“, „Roche-10“, „Roche-25“ markiruotes.

Valiumas: Labai lengvas trankvilizatorius, dozė 5-10mg.

Terazinas: Labai stiprus narkotikas. Jis laikomas stipriausiu pasaulyje trankvilizatorius. Jį naudoja tokiose pragariškose vietose kaip „Belvju“ psichiatrinėse gydyklose. Dozė – 25mg. Šį narkotiką galima naudoti jeigu jus blogai veikia LSD, tačiau po tokių dalykų galima ir nepabusti.

 

Kokainas ir Heroinas

Kokainas yra inhaliuojamas arba leidžiamas į venas ir stimuliuoja centrinę nervų sistemą. Gali sukelti haliucinacijas.

Heroinas yra pats baisiausias narkotikas. Priprantama iš pirmo karto. Beveik neįmanoma nuo jo atprasti. Žmonių vartojančių heroiną baigtis pati skaudžiausia ir baisiausia.

 

Rupūžės oda

Rupūžės odoje yra medžiagos vadinamos „bufoteninu“, kuri yra haliucinogenas. Išgavimo procedūra:

Surinkite 3 rupūžes. Įsitikinkite, kad tai yra rupūžės, nes varlės čia netinka. Neskausmingai užmuškite jas ir tuojau pat nuimkite nuo jų odą. Džiovinkite šaldytuve odą 4-5 dienas, kol ji taps trapi. Dabar sutrinkite ir rūkykite. Dar galit melstis, nes nuodai lieka nuodais.

            Nepatariama vartoti šio narkotiko kitais būdais – NEIŠVENGSITE apsinuodijimo. Nereikia uostyti, leistis – garantuotas širdies priepuolis ir galima mirtis dėl jos sustojimo. Juk odoje pilna visokių kitų medžiagų. Rūkant beveik nėra rizikos, bet TIK rūkant.

 

Amilnitratas

Amilnitratas – tai kieta medžiaga, stiklinėse kapsulėse. Efektyvi tik įkvepiant. Medicinoje naudojamas kaip vaistas širdies priepuoliams malšinti. Labai stiprus narkotikas. Efektas tęsiasi 2-3 minutes.

 

Klijai – tai uostomas narkotikas sukeliantis galvos skausmą, depresiją, apetito praradimą,vėmimą. Poveikis panašus į girtumą: žmogui dvejinasi, jis praranda erdvės pojūtį, gali atsirasti agresija ar net haliucinacijos. Dažnai gali sukelti įvairias kvėpavimo takų  traumas.

 

Nalinas

Šis kaprizas – narkotikas, kurį kažkas pamiršo padaryti nelegaliu. Dažnai naudojamas kaip vaistai nuo apsinuodijomo narkotikais, bet jis ir pats mažomis dozėmis (5-10mg) pats atpalaiduoti kaip ir žolė. Didelėse dozėse sukelia paniką, vėmimą, haliucinacijas.

 

Bananai – bananuose yra medžiagos „Musa Sapientum bananadine“ kuri sukelia trumpą narkotinį apsvaigimą. Jam pasiekti reikia nusipirkti apie 5kg. bananų. Nuvalykite bananus ir juos suvalgykite. Palikite tik odelę. Aštriu peiliu nuvalykite viduje esančią medžiagą ir įdėkite į puodą su vandeniu. Virkite 2-3 valandas. Tai ką gavote džiovinkite krosnyje apie 20min. Turėtų gautis juodi milteliai. Efektas gaunamas surūkius 2-3 cigaretes.

 

Psilocibinas

Psilocibinas, kaip ir meskalinas išgaunamas iš augalų (grybų). Konkrečiai iš - Meksikietiškos Psilocibos, nedidelio grybo, kuris auga drėgnose ganyklose. Psichotropinės medžiagos gaunamos ir iš kitų grybų: Conocybe sihdinoides, Psilocybe aztecorum, Psil. zapotecorum, Psil. caerulescens, ir

Strophana cubenis.

             Psilocibinas kaip ir pėjotas, pradžioje buvo naudojamas meksikos indėnų. Jį laikė „dievo kūnu“. Indėnai suvalgo nuo 10 iki 15 grybų, kurie kaip ir pejotas turi nemalonų, aitrų kvapą. Efektas tęsiasi 5-7 valandas.

Rodyk draugams

komentarai (24) | “Narkotikai, jų rūšys ir aprašymai.”

 1.   kandidate rašo:

  geras, man patiko…patikesi, kad viska perskaichew…net nezhinajau apie bananus nieko…hmm…tikrai daug naudingu receptu…

  mano tevas kazhkada dzhiovino kanapes ish sodo parvezhes [ten uzhseta buvo] bet db kazhkajp mete ta dalyka…arba pasislepes vis dar dzhiovina :DDD

 2.   Devour rašo:

  Reiškias geras mano kūrybinis chemijos darbas :D Veltui nepraeis ;]]

 3.   kandidate rašo:

  hehe…uzh tokius darbus gali blogai baigtis, tikiuosi zhinai?

 4.   Devour rašo:

  Nežinau :D Čia šiaip už šitą darbą 10 gavau, tai neprikibs prie manęs, juk pamokai reikėjo, juk neprapoguoju :D

 5.   kandidate rašo:

  hmm…o ash nezhinojau kad prie heroino ish karto priprantama…

 6.   Devour rašo:

  Tokia jau info išknisau..;]

 7.   kandidate rašo:

  man reiks nusikopinti, nereikes rashyt…

 8.   Devour rašo:

  Ech, kokia.. ;]

 9.   mindaugas rašo:

  nevartokit zmones sito sudo

 10.   monika rašo:

  cia tai su bananais buvo geras. ir kaip hasisa pasidaryti geras::D

 11.   Matas rašo:

  Zdarova visems jai kas bandet rupuzes oda tai duokik zinot kaip veikia nes dar ziema varliu niekur ner…

 12.   dainius rašo:

  NEPRADEKIT SUDO UOSTIT AR RUKYT TIKRAI NEVERTA

 13.   eme rašo:

  cia rmtj geras apie bananus ir as nezinojau :D reikes pabandyt (joke).
  o kad rupuzes oda narkotikas cia irgi idomu, tai jei klijai narkotikas tai ko juos pardavineja, galetu kitokiu, israst kliju, nenuodingu.

 14.   karolina rašo:

  tai ziauru

 15.   global deejays - hardcore vibes rašo:

  Heroino nebandziau ir nebandysiu! O kas esat kazka jau bande ir viskas pabodo, ieskot astresniu pojuciu??? Pabandykit “Candy-flip”.
  Pavartokite LSD ir kai tik pajausite, jog jis pradeda veikti, pavartokite MDMA (gryno ekstazino). Tada prasides tikrasis skrydis…

 16.   darius rašo:

  o dieve

 17.   pabandes rašo:

  as gal eisiu prie esmes iskart. viskas prasidejo kai pabandziau zole, tada xtc ir fenas nebe taip baisiai skambejo… kai tai pabandziau, viskas kaskaip eme keistis, tik as nesupratau KAS, tik maciau is isvaizdos - darausi baisiai kudas ir plaukai slenka, tai susitvarkydavau kaip iseina ir variau toliau, tiesa, skonio jokio tuomet jau nebejausdavau, tiesiog tik taip mokejau linksmintis, atrode daugiau juk ir nera ka veikti visiem susirinkus… deja nepastebejo pacio svarbiausio - AS GRIUNU IS VIDAUS, kai mintimis griztu i praeiti as suprantu kas atsitiko - pirma dingo mano nuotaika, as daugiau nebesijuokiau, paskui uzejo depresija - as 10 metu tik verkiau ir isivaizduodavau kad mirstu, bet mae dar blaskydavo darbas, mokslas ir “draugai”, vos pabaigiau mokslus, dirbti nieko negaliu, nes meto i sonus ir pykina visa laika, o draugai arba nusizude, arba kalejime…
  man dabar 27 tik ka suejo…
  vartojau nuo 16 iki 22
  22 as jau supratau kad neuzilgo mirsiu
  26 jau prasidejo pirmi bandymai - vaistai + alkoholis, karimasis, nuodyjimasis aotomobilije
  bet turbut dievas net ir tokius myli, nes per stebukla vis dar gyvas
  27 dabar varysiu ziurknuodziu paki+ viskis+ migdomieji…

  gyvenimas yra be galo grazus jei tik neleidi velniui ir durnumui uz tave priimti sprendimu
  stiprus ir “kietas” zmogus - tai tas kuris sugeba atsispirti

  brangus draugai, patikekit manim dabar as viska atiduociau kad tik vel buciau mazas vaikas kuris taip nieko ir nebutu bandes…
  aciu kam uzteko kantrybes tiek skaityt, sudie

 18.   pabandes rašo:

  praraja atsivere butent tada kai lsd ir grybu pabandziau , taip kad - “global didzejau” nesiusk kitu ten kur pats nenoretum atsidurti
  o apie koka ir hera as isvis patyliu - tie draugai kur bande -ju jau nebera 4 metai ir sudie
  tims kas dar nezino - narkotikai jau po 20 karto jokio kaifo neduoda - geriausiu atveju kaip drebulys praeina,
  one tai vemi ir kenti
  o jei ir toliau varai - tai jau ir esi priprates drauge

 19.   Einanx rašo:

  Bandziau zole… Apsivemiau ne karto nebenaudoju…

  [WORDPRESS HASHCASH] The poster sent us ‘0 which is not a hashcash value.

 20.   marius rašo:

  kaip ble..tadarit is tu bananu ta vadinama narkoti…????

 21.   marius rašo:

  parasikit viska nou pradziu iki galo smulkie…

 22.   Ieva rašo:

  Nu… Siaip jeigu is tikruju, esu bandzius tik zole. Zole tai nera taip blogai,(kai kuri) ,atpalaiduoja, jautiesi puikiai, juokiesi is visko. Taciau jei “perrukai” cia visai kas kita. Vaizdas visas sukasi, atrodo, kad visas uzsala, nejauti nei ranku, nei koju, viskas liejasi.
  Is tiesu, tikrai dar nesu jokiu kitu narkotiku bandzius.ir pan. Net nesinori, kai cia visa info perskaitei.. Is tikro, nedaug man metu, bet bent jau gerai, kad turiu valios, ir daugiau nevartosiu nei zoles nieko.
  Zodziu, dziaukites jaunyste; kieti tie kurie atsispiria narkotikams, o ne tie, kurie viska isbando. Mastykit ka darot. Dziaukites jaunyste, realiu gyvenimu, o ne (atsiprasant) supistom iliuzijom del kuriu gali numirti ir visa kita BLET.

  [WORDPRESS HASHCASH] The poster sent us ‘0 which is not a hashcash value.

 23.   visi meluoja rašo:

  sutinku su “pabandes” . as irgi daug kartu mastidavau nuoko viskas prasidejo . man dabar 22 ir man tas pats buvo 4 metus prarukiau kanapes 1 metus pats pardavinejau poto 3 men atsedejau dabar virs metu laukiu teismo. poto kai isejau nepraejo menuo kaip pradejau rukiti kaifa dar po 2 savaiciu pradejau leistis i venas nes buvo mazai o kaifo norejau ir taip iki siol. paskutini karta beveik pries menesi kaifavau. stengiuos atprasti ir sedziu ant kodeino 1 karta po puse gramo isgeriu persavaite vidutiniskai . o prie heroino pripranta po 1 karto kai isileidzia i vena 100% ir ne del to kad negali bejo , o ispradziu del to kad nori jo , tas jausmas , tarsi dievas esi.

 24.   Fermeris :D rašo:

  Apie bananus ir kaktusus nieko nezhinojau, o apie rupuzhes kashkas girdeto. Shaunuolis 10 balu:D

Rašyk komentarą